Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Rosamunde Pilcher: Narodeninový darček
Prima Love
-
12:15
Jedna rodina
Nova
-
20:20
Zoo
Prima
-
20:15
Meg 2: Návrat do hlbín
HBO 3
-
17:05
Neboj sa, zlatko
HBO 2
-
11:20
Pach krvi
Film+
-
22:00
Veľa šťastia, pán Veľký
Prima MAX
-
21:25
Zlatá labuť
Nova
-
21:40
King: Návrat domov
Prima MAX
-
12:15
Švagor na odstrel
Nova Cinema
-
22:35
Následujúci slajd
JOJ
Vyhrajte zájazd na Olympijské hry do Paríža!
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:25
Naši
7
13:05
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Nemocnica
21:50
Pásla kone na betóne
23:35
Súkromné očko
18
00:30
Myšlienky vraha
5
01:30
Riskuj!
02:10
Noviny TV JOJ
02:55
Nákupné maniačky
03:50
Bez servítky
Markíza
Zruší sa na Slovensku šibačka?
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Na nože
09:50
Mama na prenájom
58
10:55
Rodinné prípady
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Monk
13
13:50
Monk
14
14:50
Susedské prípady
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
59
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Dunaj, k vašim službám
20
21:55
Policie Modrava
4
23:10
Špecialisti
36
00:15
Monk
13
01:10
Monk
14
02:00
Policie Modrava
4
02:55
Susedské prípady
03:40
Rodinné prípady
Jednotka
naVýške.sk odporúča študovať Žilinskú univerzitu
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Vulkány
09:05
Detektívi zo severu
10
10:10
Doktor z hôr
43
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
14:35
Zdravá maškrta
14:55
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:30
Reportéri
17:05
Detektívi zo severu
11
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Hit roka
21:40
Lekárka z ostrova
2
23:10
Columbo
00:20
Správy RTVS "N"
01:15
Góly - body - sekundy
01:30
Počasie
01:40
Vraždy na Lérinských ostrovoch
03:15
Don Matteo
04:20
Správy RTVS "N"
Dvojka
2. dôchodkový pilier zarobil rekordné sumy
06:00
Zázračný miniateliér
06:05
Ja a moja rodina
06:20
Jurošík "N"
06:25
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka
07:25
Autosalón
07:55
Živá panoráma
08:25
Dekretovo dedičstvo
08:55
Svet slovenských vodopádov
09:10
Záchrana raja
3
10:05
Dážď - neznámy príbeh
3
10:55
Tam je hviezda Sírius
1
11:25
Tam je hviezda Sírius
2
12:00
Živá panoráma
12:20
Voda života
13:10
Impresionisti a Seina
14:15
Občianka Jane Fondová
15:10
Posledné hodiny Pompejí
1
16:00
Posledné hodiny Pompejí
2
16:55
Necelebrity
17:05
Veľké šťastie
18:00
Astrid Lindgren
18:30
Večerníček
18:35
Príbehy s Bublinkou
18:45
Píkova zoo
18:50
Lilin ostrov pokladov
19:00
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Ronja, dcéra lúpežníka
19:35
Ja a moja rodina
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Tajný život stromov
21:50
SK dejiny
22:40
Noc v archíve
00:05
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Dôležité informácie pre klientov 365 banky!
06:30
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
08:10
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
13:00
Hokej - Extraliga
15:10
FIS Beh na lyžiach
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
20:55
Hokej - NCAA
23:45
LIV Golf Tour
04:25
Bedminton World Tour
JOJ Plus
KINO: TOTO ste o nových filmoch určite nevedeli!
05:50
Nákupné maniačky
07:20
Vojna skladov: Kanada
07:55
Majstri aukcií
08:30
Ničivá sila búrok
09:45
Ničivá sila búrok
10:15
Letecké katastrofy
11:15
Riskuj!
11:45
Riskuj!
12:35
Vojna skladov: Kanada
24
13:10
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:05
Policajti v akcii
16:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25
Letecké katastrofy
18:30
Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:30
Profesionáli
9
20:30
Drvivý dopad
23:05
Pomstiteľ
01:05
Torpédo U-235
02:55
Profesionáli
9
03:35
Mafstory
24
04:25
Vojna skladov: Kanada
04:45
Vojna skladov: Kanada
WAU
PENIAZE: Prečo sa vám finančne nedarí?
05:35
Diagnóza: Vražda
14
06:15
Diagnóza: Vražda
15
07:00
Súdna sieň
08:10
Prvé oddelenie
09:20
Vraždy v Midsomeri
4
11:45
Diagnóza: Vražda
16
12:50
Diagnóza: Vražda
17
14:00
Dr. House
9
15:00
Dr. House
10
16:00
Vraždy v Midsomeri
5
18:00
Kriminálka Kraj
10
19:05
Kriminálka Kraj
11
20:10
Dr. House
11
21:05
Dr. House
12
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
23:35
Bad Cop: Zlý poliš
8
00:30
Policajti v akcii
02:10
Diaľnica peklom
13
02:55
Bad Cop: Zlý poliš
8
03:35
Súdna sieň
04:20
Súdna sieň
JOJ Svet
TOTO o sebe prezradili muži. Čo na to hovoríte?
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Zázraky prírody
10:00
Denníky dobra
10:30
Denníky dobra
11:00
Záchrana divokých zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Zázraky prírody
14:00
Šialenci na surfoch
15:00
Záchrana divokých zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Zázraky prírody
18:00
Denníky dobra
18:30
Denníky dobra
19:00
Záchrana divokých zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Katastrofy v priamom prenose
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Zázraky prírody
22:30
Šialenci na surfoch
23:20
Hry impérií
00:15
Katastrofy v priamom prenose
01:05
Zbrane Hollywoodu
01:30
Zázraky prírody
02:00
História 360
JOJ Cinema
Súťaž o zájazd na OH Paríž 2024
05:20
Arthur a Minimojovia
07:10
Posledná družička
08:50
O myške a medveďovi
10:20
Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina
12:05
Arthur a súboj dvoch svetov
14:05
Severné more v plameňoch
16:05
Po stopách Marsupilamiho
18:05
Nádych pre lásku
20:15
Divoké srdce
22:10
Rituálny zabijak
23:50
Vrah v mojom dome
01:10
Palm Springs
02:40
Luis a ufóni
Dajto
Patrí šibačka do 21.storočia?
05:05
Oggy a šváby
06:00
Aj múdry schybí
06:55
Susedia
07:25
Susedia
08:00
Kredenc
09:05
Partička
10:25
Dva a pol chlapa
11
10:45
Dva a pol chlapa
12
11:20
M*A*S*H
12
11:40
M*A*S*H
13
12:20
Dva a pol chlapa
13
12:45
Dva a pol chlapa
14
13:05
Teória veľkého tresku
12
13:35
Teória veľkého tresku
13
14:00
Teória veľkého tresku
14
14:25
Teória veľkého tresku
15
14:55
Teória veľkého tresku
16
15:20
Teória veľkého tresku
17
15:45
Priatelia
19
16:15
Priatelia
20
16:45
Dva a pol chlapa
15
17:15
Dva a pol chlapa
16
17:45
M*A*S*H
14
18:15
M*A*S*H
15
18:45
Mladý Sheldon
7
19:15
Mladý Sheldon
8
19:40
Susedia
20:30
Bad Boys
23:00
Bleskový muž
00:45
Športové noviny
00:55
Susedia
01:30
Silvánovci
03:15
Susedia
03:50
Zig a Sharko
04:40
Bernieho dobrodružstvá
04:50
Oggy a šváby
Doma
Ako by ste v tomto teste dopadli vy?
06:00
Druhý dych
39
06:40
Láska na prvé zaštekanie
08:25
Krok za krokom
17
09:05
Krok za krokom
18
09:50
Chicago Fire
6
10:55
S hlavou v oblakoch
47
11:45
S hlavou v oblakoch
48
12:50
Nedodržaný sľub
85
13:40
Nedodržaný sľub
86
14:55
Posteľ plná ruží
16:40
Vtáky v tŕní
1
17:50
Vtáky v tŕní
2
19:00
Anna zo Zeleného domu
1
20:05
Anna zo Zeleného domu
2
21:10
To sa môže stať každému
23:15
Odvrhnutá dcéra
01:15
Posteľ plná ruží
02:35
S hlavou v oblakoch
47
03:20
S hlavou v oblakoch
48
04:00
Reflex
04:20
Smotánka
CS Film
PORADÍME: Máte knižku z kupónovej privatizácie? Nevyhadzujte ju
06:00
Sníček
06:10
Zabij nudu!
06:20
Fidlivareška
06:35
Kikirikí
06:50
Bílý tesák
11
06:55
Staré pověsti české
6
07:05
O Mikešovi
18
07:15
Broučci
1
07:25
Tisíc a jedna noc
12
07:50
O Dorotce
4
08:00
Příběhy kocoura Modroočka
2
08:10
Žofka a její dobrodružství
8
08:25
Já Baryk
6
08:30
Pojďte pane, budeme si hrát
4
09:00
Teleshopping
10:15
Barbora řádí
11:40
Kinosál
12:00
Jízda
13:45
Filmové minuty
14:00
Střílej oběma rukama
15:20
Pohádka o Honzovi
16:00
Kotrmelec
17:25
Filmové minuty
17:30
Hranice
3
18:00
Farářův konec
19:40
O Dorotce
10
20:00
Motiv pro vraždu
21:35
Kinosál
21:45
Filmové minuty
22:00
Účastníci zájezdu
Nova
Finančná akadémia
05:55
Raňajky
08:40
Ulica
4668
09:40
Kriminálka Anděl
9
10:55
Bostonské vraždy
1
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2
122
13:35
Kriminálka Miami
12
14:30
Kriminálka Miami
13
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4669
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Jedna rodina
66
21:40
Zlatá labuť
46
23:00
Na vašej strane
23:45
Kriminálka Miami
12
00:45
Kriminálka Miami
13
01:45
Kriminálka Anděl
02:40
Korenie
03:10
Ulica
4669
03:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2
122
04:50
Novashopping
ČT1
ZDRAVOTNÍCTVO: Najlepšie nemocnice na Slovensku
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Kráľovná zore
10:00
Chlapci v akcii
10:25
Galoše šťastia
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Dick Whittington
13:45
Perly a ruže
14:15
Fantomas sa hnevá
15:50
Vianočné želanie
17:15
AZ-kvíz
17:45
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Božie mlyny
2
21:05
Máte slovo s M. Jílkovou
22:05
Na stope
22:29
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:30
Maigret a sudcov dom
00:15
AZ-kvíz
00:40
Banánové rybičky
01:05
Malá farma
01:30
Kuchárska pohotovosť
01:55
Mágia v uliciach
02:15
Dobré ráno
04:45
Hobby našej doby
Prima
POISTENIE: bez týchto dokladov peniaze nedostanete
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:00
M.A.S.H
139
07:25
M.A.S.H
140
07:55
M.A.S.H
141
08:25
M.A.S.H
142
08:50
M.A.S.H
143
09:20
Polda
6
10:30
Polícia Hamburg
2
11:30
Polícia Hamburg
3
12:25
Closer
5
13:25
Komisár Rex
4
14:25
Polícia v akcii
15:30
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Zoo
186
21:35
Inkognito
22:45
Inkognito
23:50
Áno, šéfe!
00:50
Polícia v akcii
01:40
Polícia Hamburg
2
02:25
Polícia Hamburg
3
03:15
Closer
5
04:00
Ako sa stavia sen
04:45
Rozpáľ to, šéfe!
Markíza Krimi
AUTO-MOTO: Najlepšie autoservisy
05:40
Vraždy v raji
7
06:30
Vraždy v raji
8
07:20
Špecialisti
6
08:05
Slečna Marplová
3
09:40
Kosti
9
10:20
Kosti
10
11:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
17
11:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
18
12:25
Policajné prípady
13:20
Policajné prípady
14:25
V mene zákona
15:20
Kosti
11
16:15
Kosti
12
17:00
Monk
13
18:05
Monk
14
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
19
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
20
20:55
Vraždy v raji
1
22:00
Vraždy v raji
2
23:10
Kosti
11
00:05
Kosti
12
00:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
19
01:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
20
02:10
112
04:35
Mesto tieňov 2
TA3
POROVNANIE: Účty za 0 eur mesačne
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Investujeme
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Biznis
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Zdravie na TA3
18:00
Paralympijský špeciál
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Motoring
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
22:45
Paralympijský špeciál
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Vyhrajte zájazd na Olympijské hry do Paríža!
06:00
Aleluja
07:40
Šesť týždňov
09:15
Honba na pačlovekov
10:55
Vlk samotár
11:20
Vymáhač dlhov
12:55
Košer trest
14:50
Lucky Girl
16:30
Šesť týždňov
18:10
Klára
20:00
Marshall
21:55
Poslušná
23:50
Tri tisícky kúskov
01:25
Americký masaker
03:05
Katedrála
04:35
Upratovačka mesiaca
Jojko HD
Stane sa veľkonočná šibačka minulosťou?
05:00
Sníček a Dúhalka
2
05:15
Fidlivareška
2
05:35
Mestská farma Lellobee
25
05:40
Viking Vicky
60
06:00
Matematické príšerky
1
06:25
Tom Gates
17
06:40
Okido
22
06:55
Maškrtné medvedie príbehy
22
07:00
Maškrtné medvedie recepty
22
07:05
Lloyd a muchy
48
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
2
07:45
Mechamato
5
08:10
Fíha tralala
4
08:25
Petronela Jabĺčková
29
08:35
Odbodkovia
29
08:45
Jojo, to vážne?! 2
1
09:00
Babička, rozprávaj!
1
09:15
Zvierací ochrancovia
1
09:35
Plamienok a štvorkolky
15
10:00
Strážcovia Trstinového mora
15
10:15
Mia a čarovné ihrisko
9
10:25
Mestská farma Lellobee
26
10:30
Digley a Dazey
2
10:40
Naše prasiatko
9
10:45
Moe a jeho šou
25
11:00
Strašidielka
81
11:05
Štaflík a Špagetka
12
11:20
Zvieratká
2
11:35
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
12
12:05
Odbodkovia
29
12:20
Bambuľko a Bulienka
1
12:30
Barbapapa
30
12:35
Medzi nami zvieratkami
28
12:40
Máša a medveď
24
12:50
Ekofaktor
2
13:10
Knihy od Stonožky
21
13:20
Fíha tralala
4
13:30
Deti z farmy
7
13:45
Volám sa Caillou
19
14:10
Ovečka Shaun
38
14:20
Máša a medveď
25
14:35
Zvieratká
3
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
20
15:00
MalinyJAMológia
5
15:20
Chrumka a Čipsík
9
15:35
Bambuľko a Bulienka
2
15:45
Angličanina
12
16:05
Máša a medveď
26
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá
19
16:25
Moe a jeho šou
26
16:45
Tom Gates
15
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
3
17:30
Knihy od Stonožky
22
17:45
Štaflík a Špagetka
13
17:50
Ovečka Shaun
38
18:00
Lloyd a muchy
48
18:15
Mia a čarovné ihrisko
9
18:25
Mestská farma Lellobee
26
18:30
Naše prasiatko
9
18:40
Plamienok a štvorkolky
16
19:10
Zajačia škola - Strážcovia zlatého vajca
20:35
Mechamato
5
20:55
Chrumka a Čipsík
9
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
13
21:40
Volám sa Caillou
20
22:05
Strážca vesmíru Roger
8
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
9
22:45
Viking Vicky
61
23:00
Kúzlovanie
9
23:10
Rev a motoroví miláčikovia
5
23:35
Tom Gates
17
23:50
Malí fidlikanti
4
00:05
Okido
22
00:20
Zabi nudu!
12
00:35
Knihy od Stonožky
21
00:40
Fidlivareška
5
01:00
MalinyJAMológia
5
01:20
Zabi nudu!
12
01:35
Knihy od Stonožky
22
01:45
Kikirikí
9
01:55
Sníček
4
02:15
Knihy od Stonožky
22
02:25
Rapotáčik 2
2
02:35
Digley a Dazey
3
02:40
Naše prasiatko
10
02:45
Kúzlovanie
9
02:55
Máša a medveď
25
03:05
Sníček
4
03:30
Rapotáčik 2
2
03:40
Knihy od Stonožky
21
03:50
Tom Gates
17
04:05
Volám sa Caillou
20
04:30
Fíha tralala
9
04:40
Malí fidlikanti
8
TV Lux
Mať účet v tejto banke sa oplatí
05:00
Biblia
07:00
Ruženec
07:30
Krátke správy
07:45
Týždeň s... Farnosťou Veľký Biel
08:00
Svetoznámi slovenskí vedci
08:30
Ovocie koncilu
08:50
A teraz čo?
08:55
Posvätné miesta kresťanskej viery
09:30
Svätá omša z Vatikánu
11:00
Správy zo Svätej zeme
11:30
vKontexte
12:00
Anjel Pána
12:30
Ruženec
13:05
Jeden na jedného
13:20
Tajomstvá Vatikánu
13:50
Ako to dokázali
14:25
Moja misia - magazín
15:00
Hodina milosrdenstva
15:15
Prehľad katolíckych periodík
15:30
Ruženec z Lúrd
16:10
Vaticano
16:40
Gréckokatolícky magazín
17:00
Suseda
17:25
Spojení vierou
18:00
Svätá omša z Košíc
19:30
Svätá omša zblízka
19:45
Krátke správy
20:00
Svätá hodinka z Getsemanskej záhrady
21:30
Živé spomienky
22:40
Lauda
23:00
Doma je doma
00:05
Krátke správy
00:35
U Nikodéma
01:30
Jeden na jedného
01:45
V škole Ducha
02:10
Gréckokatolícky magazín
02:25
Eden
02:45
Zabudnuté poklady
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Medzi nebom a zemou
04:05
Peter medzi nami
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia