Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Sobota
Dnes
Zajtra
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na sobotu
Predchádzajúci slajd
Dokonalé alibi
AMC
-
20:40
Rambo: Posledná krv
Film+
-
22:00
Muž z Toronta
Nova Cinema
-
20:00
Stormagedon
Prima MAX
-
22:50
Inga Lindström: Hanna a jej narodeniny
Prima Love
-
12:05
V zajatí démonov 2
Nova Cinema
-
22:20
Bob's Burgers vo filme
Prima Cool
-
20:15
Sestřičky
Prima Love
-
21:50
Lassie sa vracia
JOJ Cinema
-
16:30
Cesta do Ameriky 2
JOJ
-
20:40
Následujúci slajd
JOJ
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
05:15
Noviny TV JOJ
06:05
Krimi
06:30
Noviny TV JOJ
07:10
Naši
4
07:50
Labková patrola
20
08:20
SpongeBob SquarePants
2
08:45
Dovidenia, stará mama!
5
09:25
Miláčikovo
10:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov
11:15
Rachot
13:20
Tajná centrála
15:45
Tomáš a Diana
16:20
Pretty Woman
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Cesta do Ameriky 2
23:00
Predávkovanie
01:35
Príkaz zabiť
03:30
Krimi
03:55
Dovidenia, stará mama!
04:35
Miláčikovo
Markíza
PORADÍME: Získajte úrok 6,1% ročne
06:00
Televízne noviny
06:55
S tebou ma baví žiť
08:35
Výnimočná Nikol
2
09:50
Dobre vedieť!
10:55
Ruža pre nevestu
13:10
Let’s Dance
16:10
Znova 17
18:20
Smotánka
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Iveta
2
22:00
Iveta
3
23:20
Málo mě znáš
1
00:10
Málo mě znáš
2
01:00
Málo mě znáš
3
01:50
Deň nezávislosti
04:00
UEFA EURO 2024: Magazín
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:05
Slimák Maťo a škriatok Klinček "N"
05:10
Websterovci "N"
05:25
Príbeh rieky Poprad "N"
1
05:45
Zázračný ateliér "N"
06:10
Odo
06:15
Lilin ostrov pokladov
06:25
Malý rytier Trenk
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Zberateľ zvukov
8
07:05
Xavier Riddle a Tajné múzeum
07:20
Údolie Muminovcov
07:40
Šéfkuchár Shane
07:50
Čudná príroda
08:00
Zaži to "N"
08:15
Superveda
08:20
Duel Junior
08:50
Hamzova ekologická výprava
09:05
Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
09:20
Hoodie
09:30
Hoodie
09:55
Nikto nie je dokonalý
11:10
Nebíčko v papuľke
11:45
Toskánska vášeň
5
13:25
Záhady tela
14:30
Milujem Slovensko
15:55
Columbo
17:15
Neposlušní
17:45
Cestou necestou
18:15
Postav dom, zasaď strom
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:18
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:40
Neskoro večer
22:40
Hit roka
23:50
Invalid
01:40
Správy RTVS "N"
02:30
Góly - body - sekundy
02:50
Počasie
03:00
Neskoro večer
04:00
Cestou necestou
04:35
Správy RTVS "N"
Dvojka
REALITY: je čas na kúpu, alebo ešte nie?
06:10
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
06:35
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
07:05
Odhodlaní putovať
07:30
Klenoty pohraničia
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Cyklopotulky
09:20
History
09:25
Monument(k)y
09:35
Retro noviny
10:00
Československý filmový týždenník
10:10
Československý filmový týždenník
10:20
Československý filmový týždenník
10:30
VAT
11:00
Autosalón
11:25
Generácia
11:55
Televízny klub nepočujúcich "N"
12:20
Moja diagnóza
13:00
Cena regiónov
14:25
Keď ide o život
15:00
Farmárska revue
15:25
Herbárium
15:40
Halali
16:05
Na zelenej adrese
16:20
Jedenáste prikázanie
5
17:25
Ktosi je za dverami
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:10
M. R. Štefánik
20:35
Milan Rastislav Štefánik
21:25
Milan Rastislav Štefánik
22:20
Cesta do nemožna
00:00
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Kazia peniaze manželské vzťahy?
05:25
Bedminton World Tour
06:55
LIV Golf Tour
11:00
Bedminton World Tour
12:30
Štúdio - Hokej MS U18
12:55
Hokej - MS do 18 rokov
16:30
Štúdio - Hokej MS U18
16:55
Hokej - MS do 18 rokov
20:40
Hokej - Reprezentácia
23:05
Dokument
00:10
FIS Svetový pohár Super G ženy
02:15
FIS Svetový pohár zjazd muži
03:55
FIS Beh na lyžiach
JOJ Plus
Klikni a zisti či si expert na financie >>
05:55
Tajný život v ZOO
1
07:15
Veľké upratovanie
1
08:20
Na chalupe
09:20
Nové bývanie
10:45
Bez servítky
14:20
Tisíc slov
16:25
Snehulienka
18:40
Naši
22
19:20
Kinosála
19:30
Profesionáli
5
20:30
Serenity: Ticho pred búrkou
22:40
Ochranca
00:40
Aféra Thomasa Crowna
02:50
Kinosála
03:00
Šťastie v nešťastí
03:20
Veľké upratovanie
1
04:05
Veľké vlakové putovanie po Európe
WAU
Potrebujete lieky? Žiaden problém
05:25
Merlin
1
07:10
Veľké vlakové putovanie po Európe
5
08:55
Súkromné očko
7
10:10
Súkromné očko
8
11:30
Klamári
22
13:30
Nemocnica
9
14:45
Nemocnica
10
16:00
Vraždy v Brokenwoode
2
18:00
9-1-1
7
19:05
9-1-1
8
20:10
CSI: Vegas
15
21:00
CSI: Vegas
16
22:00
Myšlienky vraha
1
22:55
Myšlienky vraha
2
23:55
Hříchy pro pátera Knoxe
5
01:05
Vraždiace páry
9
01:50
Svätá zem
03:25
Myšlienky vraha
1
04:05
Myšlienky vraha
2
04:45
Prvé oddelenie
JOJ Svet
Pozrite, čo stojí za úspechom známej banky
06:00
História 360
08:00
Bizár na tanieri
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Bizár na tanieri
09:30
Bizár na tanieri
10:00
Zabijaci z divočiny
11:00
Zbrane Hollywoodu
11:30
Zbrane Hollywoodu
11:50
Zbrane Hollywoodu
12:10
Zbrane Hollywoodu
12:40
Zbrane Hollywoodu
13:00
Hodiny zúfalstva
13:30
Hodiny zúfalstva
14:00
Hodiny zúfalstva
14:30
Hodiny zúfalstva
15:00
Hodiny zúfalstva
15:30
Hodiny zúfalstva
16:00
Zabijaci z divočiny
17:00
Anna Malinová - bezpečný úkryt pre Gabčíka
18:00
Pokusy s vlastným telom
18:30
Pokusy s vlastným telom
19:00
Pokusy s vlastným telom
19:30
Pokusy s vlastným telom
20:00
Pokusy s vlastným telom
20:30
Extrémne horské dráhy
21:30
V karavane po Slovensku
22:00
Umenie špionáže
22:45
Katastrofy v priamom prenose
23:45
Hudba mesta
00:30
Extrémne horské dráhy
01:20
Umenie špionáže
02:00
História 360
JOJ Cinema
Si filmový maniak? TOTO si prečítaj
05:40
Veľký súboj pekárov
07:15
Vstaň a padni
09:05
Tunel
11:05
Slečna pretekár
12:55
Dve hodiny
14:30
Božská Florence
16:30
Lassie sa vracia
18:15
Severné more v plameňoch
20:15
Rôzne chute sveta
21:50
Adam
23:40
Pekelná jazda
01:00
Posledná hranica
03:15
Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina
04:40
Čudo-Judo
Dajto
Výhodné úroky onedlho končia. Využite ich!
05:10
Bernieho dobrodružstvá
05:25
Oggy a šváby
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
07:55
Kredenc
09:00
Partička
09:35
UEFA EURO 2024: Magazín
10:15
Dva a pol chlapa
3
10:35
Dva a pol chlapa
4
11:10
M*A*S*H
19
11:35
M*A*S*H
20
12:20
Dva a pol chlapa
5
12:45
Dva a pol chlapa
6
13:05
Teória veľkého tresku
14
13:30
Teória veľkého tresku
15
14:00
Teória veľkého tresku
16
14:25
Teória veľkého tresku
17
14:55
Teória veľkého tresku
1
15:20
Teória veľkého tresku
2
15:50
Priatelia
23
16:20
Priatelia
24
16:50
Dva a pol chlapa
7
17:15
Dva a pol chlapa
8
17:45
M*A*S*H
21
18:15
M*A*S*H
22
18:50
Mladý Sheldon
9
19:15
Mladý Sheldon
10
19:40
Susedia
20:30
Útok na maratón: Teror v Bostone
23:25
Prekazená lúpež
01:25
Športové noviny
01:35
Susedia
02:15
Silvánovci
04:05
Susedia
04:40
Zig a Sharko
Doma
Vlastníte nehnuteľnosť? POZOR! Toto ju ohrozuje najviac!
05:10
Oteckovia
15
06:00
Zámena manželiek
07:00
Zámena manželiek
08:10
Krok za krokom
18
08:35
Krok za krokom
19
09:15
Krok za krokom
20
10:00
Chicago Fire
1
11:00
Chicago Fire
2
11:45
New Amsterdam
5
12:50
Smotánka
13:45
Mama na prenájom
79
14:45
Mama na prenájom
80
15:45
Mama na prenájom
81
16:50
Mama na prenájom
82
17:50
Mama na prenájom
83
18:55
Na nože
20:30
Ako prísť o muža za 10 dní
23:00
Láska cez apku
01:45
Ako prísť o muža za 10 dní
03:40
Láska cez apku
CS Film
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
06:00
MalinyJAMológia
06:05
Zabij nudu!
06:20
Kouzlování
06:30
Kikirikí
06:35
Staré pověsti české
11
06:50
Bílý tesák
3
06:55
Já Baryk
12
07:00
O Mikešovi
15
07:15
O Dorotce
4
07:25
Mach a Šebestová
8
07:40
Tisíc a jedna noc
10
08:00
Broučci
9
08:15
Žofka a její dobrodružství
2
08:20
Pojďte pane, budeme si hrát
3
09:00
Teleshopping
10:15
Bláznova kronika
11:45
Filmové minuty
12:00
Tankový prapor
13:20
Romance z temnot
13:40
Kinosál
14:00
Vlčí jáma
15:35
Úkryt Černého Billa
16:00
Jen o rodinných záležitostech
18:00
Fantom Morrisvillu
19:30
Kinosál
19:40
O Mikešovi
17
20:00
Film na přání: Do zbrane, kuruci!, Když Burian prášil, Transit Carlsbad
22:00
Smrt stopařek
23:30
Filmové minuty
23:40
Teleshopping
Nova
INVESTOVANIE: Ako nenaletieť pri dlhopisoch
06:00
Bernieho dobrodružstvá
06:05
Zig a Sharko
06:15
Mončičáci
1
07:05
Alvin a Chipmunkovia
14
07:55
Víkendové Raňajky
10:00
Na vodě
2
11:10
Alvin a Chipmunkovia
13:00
Yes Man
15:15
Dokonalý šéf
17:15
Diabolská svokra
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Superlov
22:00
Vyšehrad: Fylm
00:15
Večerná škola
02:30
Zlatá labuť
51
03:55
Snehuľka a Ruženka
04:55
Novashopping
ČT1
Praktické rady, ako zlepšiť rodinné financie
05:10
Rajské záhrady
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Buchty ráno
06:25
Polopate
07:15
Máme radi zvieratá
07:45
Kľúčová dierka pre zvedavú princeznú
08:10
Šíleně smutná princezna
09:35
Úsmevy Karla Kachyňu
10:15
Otec Brown
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Rabín a jeho Golem
14:15
O čarovnej Laskonke
14:40
Zlaté dno
16:15
Hercule Poirot
17:55
Vínorodé brehy Mosely
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:10
Zázraky prírody
21:25
Peter Nagy 65
22:39
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:40
Návrat Ružového pantera
00:30
Murdochove záhady
01:15
Bolkoviny
02:10
Sama doma
03:40
Banánové rybičky
04:10
Záhrada je hra
04:35
Bývanie je hra
Prima
Ako by si dopadol v tomto teste ty?
06:00
Rozprávky Bolka a Lolka
06:15
M.A.S.H
235
06:40
M.A.S.H
236
07:15
M.A.S.H
237
07:45
M.A.S.H
238
08:15
Foter na tripe
08:55
Autosalon.tv
10:10
Máme radi Česko
12:00
Česko na grile
13:25
Temný Kraj
6
14:50
Na samotě u lesa
16:30
Světáci
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Česko na grile
21:35
České chaty snov
22:35
V zlom čase na zlom mieste
00:45
The King's Man: Prvá misia
03:25
Lovec démonov
Markíza Krimi
Právnik radí: Dedenie majetku
05:15
Policajné prípady
05:55
Policajné prípady
06:40
Policajné prípady
07:25
Policajné prípady
08:10
V mene zákona
08:55
Špecialisti
17
09:50
Špecialisti
18
10:35
Špecialisti
5
11:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
19
12:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
20
13:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
21
14:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
22
15:05
NCIS: Los Angeles
21
16:00
NCIS: Los Angeles
1
16:55
Slečna Marplová
2
19:00
Bostonské vraždy
3
19:55
Bostonské vraždy
4
20:55
Špecialisti
19
21:55
Špecialisti
20
23:00
Špecialisti
5
00:00
S chladom zabijaka
1
00:45
Slečna Marplová
2
02:10
Špecialisti
19
03:00
Špecialisti
20
03:45
112
04:10
Mesto tieňov 2
TA3
Potrebujete vyriešiť bývanie? Toto si určite prečítajte
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Správy
07:30
Týždeň vo filme-1964
08:00
Správy
08:30
Svet technológií
08:45
Štúdio TA3
09:00
Správy
09:30
Dobré správy
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Pozrime sa na to
13:30
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Biznis
14:45
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Zdravie na TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Európa dnes a zajtra
17:00
Správy
17:30
Motoring
18:00
Očami cestovateľa
18:15
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Štúdio TA3
19:30
Záchranári
20:00
Špeciál s Ilievom
20:45
Štúdio TA3
21:00
Správy
21:30
Showbiz
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Správy
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Špeciál s Ilievom
02:45
Štúdio TA3
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Čo kazí partnerské vzťahy najviac?
05:40
Spoločná cesta
06:00
Lejla a jej bratia
08:35
Správa o stave manželstva
10:20
Somárik
10:45
Ako odpáliť ropovod
12:30
Na hraniciach
14:05
Mongoloid s gitarou
15:35
Správa o stave manželstva
17:20
Lejla a jej bratia
20:00
Návrat Sommersbyho
21:50
Honba na pačlovekov
23:30
Daredevil: Obhajca nevinných
01:15
Posledná kráľovná
03:10
Upratovačka mesiaca
04:25
Biela nenávisť
Jojko HD
Poznáte všetky výhody eReceptu?
05:05
Fidlivareška
7
05:20
MalinyJamológia 2
3
05:35
Knihy od Stonožky
55
05:45
Viking Vicky
19
06:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
11
06:25
Tom Gates
15
06:40
Maškrtné medvedie príbehy
7
06:45
Maškrtné medvedie recepty
7
06:50
Lloyd a muchy
33
07:05
Mechamato
26
07:30
Sníček a Dúhalka
2
07:45
Zvieratká
19
08:00
Zoopark
9
08:15
Fíha tralala
1
08:25
Hanička a Murko pre najmenších
2
08:35
Odbodkovia
6
08:50
Jojko oslávencom
103
09:00
Angličanina
5
09:25
Plamienok a štvorkolky
12
09:50
Knihy od stonožky
9
10:00
Mia a čarovné ihrisko
22
10:10
Mestská farma Lellobee
13
10:15
Sonic Boom 2
3
10:35
Labková patrola
5
11:00
Strašidielka
26
11:05
Idefix
5
11:20
Moe a jeho šou
10
11:30
Babička, rozprávaj!
1
11:50
Zvierací ochrancovia
39
12:05
Rybičky Flip a Flap
41
12:15
Barbapapa na ceste okolo sveta
11
12:25
Máša a medveď
23
12:35
SpongeBob v nohaviciach
8
13:00
Deti z farmy
43
13:15
Bambuľko a Bulienka
12
13:25
Hanička a Murko pre najmenších
3
13:35
Ekofaktor
6
13:50
Volám sa Caillou
4
14:15
Fíha tralala
1
14:25
Naše prasiatko
31
14:35
Zvierací ochrancovia
39
14:50
Bambuľko a Bulienka
13
15:00
MalinyJAMológia
8
15:20
Ovečka Shaun
15
15:30
Strážcovia Trstinového mora
23
15:45
Angličanina
7
16:00
Idefix
6
16:15
Moe a jeho šou
11
16:35
Mechamato
1
17:00
Knihy od stonožky
9
17:15
Sonic Boom 2
4
17:30
Strašidielka
27
17:40
Babička, rozprávaj!
1
17:55
Labková patrola
5
18:25
Mestská farma Lellobee
13
18:30
Tajomstvá Medovej doliny
19
18:45
Jojko oslávencom
103
18:55
Naše prasiatko
31
19:00
Zoopark
9
19:20
Plamienok a štvorkolky
13
19:50
SpongeBob v nohaviciach
8
20:15
Mechamato
26
20:45
Chrumka a Čipsík
6
21:00
Volám sa Caillou
5
21:30
Strážca vesmíru Roger
19
21:45
Jahôdka a jej kamaráti
4
22:10
Viking Vicky
20
22:25
Kúzlovanie
4
22:35
Rev a motoroví miláčikovia
16
23:00
Tom Gates
15
23:15
Malí fidlikanti
5
23:30
Knihy od stonožky
9
23:40
Zabi nudu!
26
23:55
Fidlivareška
2
00:15
MalinyJAMológia
3
00:30
Zabi nudu!
26
00:50
Knihy od stonožky
9
01:00
Kikirikí
13
01:10
Sníček
8
01:35
Kúzlovanie
5
01:45
Mestská farma Lellobee
13
01:50
Rapotáčik 3
5
02:00
Naše prasiatko
31
02:10
Kúzlovanie
4
02:20
Jojo, to vážne?!
6
02:35
Sníček
8
03:00
Hanička a Murko pre najmenších
3
03:10
Knihy od stonožky
9
03:20
Tom Gates
15
03:35
Volám sa Caillou
5
04:00
Fíha tralala
6
04:10
Malí fidlikanti
9
04:30
Sníček a Dúhalka
4
04:45
Fidlivareška
8
Zobraziť
Nastavenia